Typ urody — jak podkreślić jego walory?

Ocena:
0.00/0

Typy urody są cztery jak cztery pory roku. Kobiety odzwierciedlają inną porę roku, dzięki temu są w stanie dopasować do siebie idealne barwy, które współgrają z ich urodą. Zastanawiasz się, jak podkreślić swoje walory? Nie do końca się orientujesz, jakim typem urody jesteś? Nic się nie martw! My pokażemy Ci, jakie produkty do makijażu wybierać, dzięki temu będziesz wiedziała, jakie są kolory Twojego piękna!

Makijaż oczu — kolory Twojego piękna!

Poza wyborem właściwego podkładu i jego poprawnym nałożeniem (gąbeczką albo pędzlem), najistotniejszym elementem makijażu są oczy, których podkreślenie jest nadzwyczaj istotne. Pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, że zależnie od ich barwy, dobierz określony odcień cieni do powiek.

Jaki kolor podbiją brązowe oczy?

Brązowy jest najpowszechniejszym kolorem oczu wśród ludzi, co uwarunkowane jest ogromną zawartością melaniny, innymi słowy ciemnego barwnika. Możesz używać cieni matowych, ale także postawić na rozświetlenie za pomocą złotego lub srebrnego pigmentu. Jeśli posiadasz brązowe albo piwne oczy, to koniecznie zaopatrz się w paletę z odcieniami fioletu, granatu i brązu. Również bardzo dobrze będą do Ciebie pasowały wszystkie odcienie nude i róże, które sprawią, że oczy będą bajecznie zaakcentowane. Wskazane jest też zwrócić uwagę na kolor włosów – jeśli są one jasne, to lepiej postawić na jaśniejszy makijaż, który delikatnie rozjaśni cerę oraz spowoduje, że przez cały czas będziesz wyglądać świeżo. Z kolei z dodatkiem czerwonych ust osiągniesz olśniewający efekt na każde wieczorne wyjście!

Makijaż dla niebieskookich!

Oczy szare i niebieskie są charakterystyczne dla zimnego typu urody, kojarzącego się z krajami skandynawskimi, dlatego tworzony wokół nich makijaż powinien być delikatny. Jeśli chcesz postawić na mocne oko, to pamiętaj o tym, by wykorzystywać odpowiednie cienie, które uratują Cię od przesady. Jasne oczy najodpowiedniej zgrywają się z jasnym różem, cieniami szarymi, srebrnymi i złotymi, a także z jasnym fioletem. Jeżeli chcesz osiągnąć naturalny efekt, to wystarczy, że uwydatnisz rzęsy tuszem oraz nałożysz róż na policzki. Tym sposobem zawsze będziesz wyglądać świeżo i czuć się fajnie. Do wieczorowego makijażu kapitalnie sprawdzą się mocne kolory szminek takie jak na przykład czerwony, malinowy albo odcienie fioletu.

Makijaż dla zielonych oczu. Zobacz, co podkreśli głębię spojrzenia!

Zielony jest uważany za najrzadszy kolor oczu, a zaakcentowanie go za pomocą odpowiedniego makijażu wyciągnie jego piękno! Do takiej barwy najlepiej pasuje makijaż składający się z cieni o ciepłych odcieniach, takich jak brąz, złoto, lub beż. Jeżeli posiadasz matowe cienie, to świetnym pomysłem jest wykorzystać ciemniejsze z nich i stworzyć efekt smoke eyes, dzięki któremu oczy staną się optycznie większe. Zależnie od tego, jaka jest Twoja karnacja, możesz szaleć z doborem kolorów ust lub cieni do powiek na imprezy albo formalne wyjścia. Z pewnością doskonale będzie do nich pasował błyszczyk, który doda Ci subtelności, a także kobiecości oraz pozwoli skupić uwagę na wyjątkowym kolorze oczu!

Współgrający makijaż z Twoim typem urody!

Zasady doboru makijażu oraz kolorów do swojego typu urody ma decydujące znaczenie, jak dana osoba wygląda i czuje się na co dzień. Kobiety intuicyjnie czują, w czym jest im dobrze, a w czym nie za bardzo. Dlatego zadanie jest trochę ułatwione. Poznaj kolory, które do Ciebie pasują i przymierzaj odzież bądź rób makijaż z każdą barwą z osobna. Dzięki temu szybko zorientujesz się, co do Ciebie pasuje, a co nie!

Informacje:
Oceń artykuł:

0Komentarze

Brak komentarzy

Typy urody są cztery jak cztery pory roku. Kobiety odzwierciedlają inną porę roku, dzięki temu są w stanie dopasować do siebie idealne barwy, które współgrają z ich urodą. Zastanawiasz się, jak podkreślić swoje walory? Nie do końca się orientujesz, jakim typem urody jesteś? Nic się nie martw! My pokażemy Ci, jakie produkty do makijażu wybierać, dzięki temu będziesz wiedziała, jakie są kolory Twojego piękna!Makijaż oczu — kolory Twojego piękna!Poza wyborem właściwego podkładu i jego poprawnym nałożeniem (gąbeczką albo pędzlem), najistotniejszym elementem makijażu są oczy, których podkreślenie jest nadzwyczaj istotne. Pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, że zależnie od ich barwy, dobierz określony odcień cieni do powiek.Jaki kolor podbiją brązowe oczy?Brązowy jest najpowszechniejszym kolorem oczu wśród ludzi, co uwarunkowane jest ogromną zawartością melaniny, innymi słowy ciemnego barwnika. Możesz używać cieni matowych,...