W jaki sposób zrobić domowe kosmetyki?

Ocena:
0.00/0

Kosmetyki pielęgnacyjne są bardzo ważnym elementem w życiu kobiet. Każda z nas chce dobrze wyglądać przez całe swoje życie. Dlatego też starannie dbamy o twarz, całe ciało oraz włosy, wydając nieraz bardzo duże sumy pieniędzy. Tymczasem natura dała nam składniki spożywcze, które warto wypróbować, ponieważ są naturalne, tanie i równie dobre, jak te ze sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z przepisami na kosmetyki naturalne!

Peeling do ciała, który jest świetny!

Jeśli dzień w dzień pijesz napoje wykorzystujące kawę, to nigdy nie pozbywaj się fusów. Możesz wykorzystać fusy i skomponować kawowy peeling. Wymieszaj z fusami oliwę z oliwek, opcjonalnie możesz dorzucić szczyptę cynamonu. Taki peeling efektywnie pomoże Ci pozbyć się starego naskórka, wygładzi skórę i nawilży ją.

Pasta do zębów, która bardzo dobrze wybiela!

Każdy chce mieć piękne, białe zęby. Zęby można wybielić domową metodą. Produkty, które się do tego przydadzą to: olej kokosowy i węgiel aktywny. Jeżeli chcesz zrobić wybielającą pastę do zębów, to trzeba dodać odrobinę oleju z mięty. Taką pastę lepiej przechowywać w zimnym miejscu.

Naturalna odżywka do włosów!

Jeżeli pragniesz mieć śliczne i aksamitne włosy, ale aktualnie ich kondycja nie jest wystarczająco dobra, to zbawienne może okazać się jajko. Stosuj się do poniższej instrukcji: zmocz włosy i rozbij jajko na głowie. Nie żartuje! Następnie wetrzyj wszystko po końcówki włosów, odczekaj dwa kwadranse i umyj głowę. Włosy zostaną odżywione, będą pięknie się błyszczeć i o wiele lepiej układać.

Głębokie nawilżanie skóry, dzięki naturze!

Jeżeli potrzebujesz głębokiego nawilżenia swojej skóry, to wypróbuj oliwę z oliwek, a miło się zaskoczysz! Możesz ją stosować dwojako, jako dodatek do kąpieli, czyli wlewasz kilka kropel do wanny z wodą bądź wsmarowujesz w skórę jak balsam, a potem wycierasz się suchym ręcznikiem. Ten drugi sposób jest bezpieczniejszy, ponieważ oliwa osadza się na wannie, co może powodować ryzyko, że się poślizgniesz. Na usta warto nakładać miód, a będą miękkie i zadbane!

Informacje:
Oceń artykuł:

0Komentarze

Brak komentarzy

Kosmetyki pielęgnacyjne są bardzo ważnym elementem w życiu kobiet. Każda z nas chce dobrze wyglądać przez całe swoje życie. Dlatego też starannie dbamy o twarz, całe ciało oraz włosy, wydając nieraz bardzo duże sumy pieniędzy. Tymczasem natura dała nam składniki spożywcze, które warto wypróbować, ponieważ są naturalne, tanie i równie dobre, jak te ze sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z przepisami na kosmetyki naturalne!Peeling do ciała, który jest świetny!Jeśli dzień w dzień pijesz napoje wykorzystujące kawę, to nigdy nie pozbywaj się fusów. Możesz wykorzystać fusy i skomponować kawowy peeling. Wymieszaj z fusami oliwę z oliwek, opcjonalnie możesz dorzucić szczyptę cynamonu. Taki peeling efektywnie pomoże Ci pozbyć się starego naskórka, wygładzi skórę i nawilży ją.Pasta do zębów, która bardzo dobrze wybiela!Każdy chce mieć piękne, białe zęby. Zęby można wybielić domową metodą. Produkty, które się do tego przydadzą t...